Sveiki!


Noteikumi

APMAKSA

Par pasūtījumiem interneta veikalā LEDspuldzes.lv var norēķināties:
1. saņemot rēķinu uz norādīto e-pastu un apmaksājot jebkurā bankā
2. saņemot rēķinu uz norādīto e-pastu un apmaksājot interneta bankā pēc klienta ieskatiem

Pasūtījuma apstrāde tiek uzsākta tikai tad, kad pārskaitījums ir saņemts bankā.

PIEGĀDE

Piegāde notiek ar:

1.DPD kurjerdienestu.

Pasūtījums, pēc vienošanās par piegādes laiku, tiek piegādāts uz KLIENTA norādīto piegādes adresi. DPD nodrošina vienu piegādi. Ja KLIENTS norādītajā laikā un pēc norādītās piegādes adreses nav atrodams, tad pasūtījums tiek atgriezts DPD noliktavā un KLIENTAM ir jāsazinās ar DPD, lai tiktu organizēta atkārtota piegāde.

Gadījumā, ja nav uzreiz pieejamas visas pasūtītās preces, LEDspuldzes.lv informē KLIENTU, lai vienotos, kādā veidā nosūtīt preces – vai pa daļām, vai kopā.

Piegāde visām precēm, izņemot "noliktavas atlikumi", visā LATVIJĀ – BEZMAKSAS

Sadaļas "noliktavas atlikumi" saņemami mūsu birojā - Āraišu 34 (Skaņu ierakstu studijas "Sound Division studio" mājā) - 216.kab., lūgums iepriekš uzzvanīt mob.28390038 un vienoties par laiku. Biroja darba laiks - P.O.T.C.P. 10:00-15:00.


2.Ja vēlaties pasūtījumu saņemt birojā Āraišu 34 (Skaņu ierakstu studijas "Sound Division studio" mājā) - 216.kab., lūgums iepriekš uzzvanīt mob.28390038 un vienoties par laiku. Biroja darba laiks - P.O.T.C.P. 10:00-15:00.


ATTEIKUMA TIESĪBAS

Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības 14 kalendāro dienu termiņā. Atteikuma tiesību termiņu skaita no preces vai preces daļas saņemšanas dienas.
Patērētājam ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst patērētāja vajadzībām un vēlmēm.
Ja tomēr neatbilst, tad lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@ledspuldzes rakstisku iesniegumu par atteikumu brīvā formā, kurā ir iekļauts pasūtījuma nummurs, atteikuma iemesls un maksājumu apliecinošs dokuments.
Patērētāja pienākums ir septiņu dienu laikā no atteikuma nosūtīšanas uz e-pastu atgriezt preci pārdevējam.
Ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības, tad iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad patērētājs nosūtījis rakstisku atteikumu, vai septiņu kalendāra dienu laikā pēc izmaksas apliecinošu dokumentu saņemšanas tiks atmaksātas patērētājam visas viņa veiktās iemaksas.
Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā! Prece ir jāatgriež nebojāta un oriģinālajā iepakojumā. Tāpēc ar preci apieties saudzīgi, kā arī uzmanīgi atvērt tās iepakojumu.

Neskaidrību jautājumā zvaniet - mob.28390038 vai rakstiet uz e-pastu: info@ledspuldzes.lv

Paldies un veiksmīgus pirkumus!

Portāla izstrāde: